Επιστρέφει το NiGHTS in Dreams
![](https://i0.wp.com/techit.gr/wp-content/uploads/2012/07/image160.jpeg?w=1110)
Τελικά οι φήμες είχαν βάση. Πράγματι η SEGA επιβεβαίωσε την επανακυκλοφορία του NiGHTS in Dreams προσαρμοσμένο βέβαια στα δεδομένα της εποχής και φυσικά σε ποιότητα HD.
Ο τίτλος είχε κυκλοφορήσει για πρώτη φορά στο Saturn το 1996. Η νέα έκδοση όμως θα είναι σε αναλογία 16:9, θα υποστηρίζει leaderboards, Trophies και Achievements, ενώ παράλληλα θα διαθέτει και Saturn Mode για όσους θέλουν να θυμηθούν τις παλιές καλές εποχές!